Doğru külot seçimi nasıl olmalıdır? | Fırsat Panosu

Doğru külot seçimi nasıl olmalıdır?

Vücut tipimize uygun bir külot tercih etmemiz gerekiyor. Çünkü biliyoruz ki çeşit çeşit, şekil şekil külot var ve biz bu külotları tamamen keyfimize göre alıp giyiyoruz. Her kadının vücut tipi birbirinden farklı; kimi kadın armut tipi vücuda sahip, kimi kadın kum saati. Külot tasarımları da bu vücut tiplerine göre oluşturuluyor haliyle. Önemli olan vücudumuza en uygun iç çamaşırını seçebilmek, kendimizi her açıdan rahat hissetmek.

 Kalçaları Geniş ve Aşağı Doğru Kıvrımlı Vücutlar

En ideal kesim nedir?

Senin için ideal olan külot hipster külot, yani kırmızı olan. Kalçanızı örter ve hafifçe şekillendirir. Tangalar ise kalçanın hatlarını güzelce ortaya çıkarır, en sevdiğin külot şekli olmaya aday hatta. Kalçalarının biraz daha örtülmesini istiyorsan da biraz daha geniş kesimli tangoları deneyebilirsin.

Hangi kesimden kaçınmalıyım?

Yüksek bel kesimli külotlar senin vücuduna hiç uymayacak, güzel kıvrımlarını ortaya çıkarmayacak. O yüzden yüksek bel külotlardan uzak durabilirsin.

Dar Kalçalı Vücutlar

En ideal kesim nedir?

Aslında dar bir kalçan varsa ne istersen giyebilirsin. Ancak shorty dediğimiz ilk model külot senin vücuduna daha çok şekil verecek ve ayrıca kalçalarını tamamen saracak. Biraz daha iddialı olmak istersen küçük kesimli tangalar senin için mükemmel bir seçim.

Hangi kesimden kaçınmalıyım?

Hiçbirinden! Vücudun, istediğin her şeyi giyebilmen için müsait. Canın ne istiyorsa, kendini nasıl daha seksi hissedeceksen onu giy, düşünme bile.

Kalça Çıkıntısı Çok Belirgin Olmayanlar İçin

En ideal kesim nedir?

Hipster külotlar tam da sana göre. Kesimi kalçalarına tam oturur ve tüm dişiliğini ortaya çıkarır. Shorties külotlar tam olarak aynı etkiyi yaratmayabilir çünkü biraz daha yüksek belli olurlar. Ama hem shorties hem hipster gibi bir şey istiyorsaan seni brezilyan kesim külotlara yönlendirebilirim. Bence favorin olacaklar.

Hangi kesimden kaçınmalıyım?

Eğer kalçaların çok belirgin, şekilli değilse tanga giymekten kaçınmalısın.

Çıkık Kalçalı Vücutlar

En ideal kesim nedir?

Şekilli bir alt vücudun varsa sana tanganın her hali çok yakışacak. İster küçük kesim ister büyük kesim. Ama rahat edemem, kalçam çok şekilli biraz daha bedenimi saran bir şey giymek isterim diyorsan sana hipster kesimi önereceğim. Eminim hepsi üstünde harika duracaklar.

Hangi kesimden kaçınmalıyım?

Yani güzel ve şekilli bir kalçaya ne yakışmaz… Ne istersen onu giyebilirsin. Sadece kendi bedeninde aldığından emin ol ki rahat edesin.

Kalça Çıkıntısı ve Minik Göbeği Olan Vücutlar

En ideal kesim nedir?

Bazı kadınlar yüksek bel külotları pek sevmez. Eğer sen de sevmediğini düşünüyorsan… Lütfen bir daha düşün. Öyle güzel yüksek belli iç çamaşırı takımları var ki tıpkı eski filmlerden çıkmış gibi seksi görünmene yardımcı oluyor. Ayrıca yüksek bel külotlar göbeğini de toparlayacağı için daha düz bir karın görünümüne kavuşmanı da sağlar.

Ayrıca sana önerebileceğim bir de tulum gibi alttan çıt çıtlı bodysuitler var. Güzel dantelli, renkli  vücudu saran, toparlayan yapılarıyla sana kendini harika hissettirecekler.

Hangi kesimden kaçınmalıyım?

Hipster kesimlerden kesinlikle kaçınmalısın. Hipster kesimler tam göbeğin altında kalırlar ve minik göbeğin ile pek uyum sağlayamayabilirler. Ama hipster dışındaki tüm kesimler yine sana çok yakışacak.

Copyright © 2024 Fırsat Panosu made with by Hyperizon